Apie mus - Atsiliepimai

Patiko apsilankyti Undinėje? Gali rekomenduoti draugui? Parašyk atsiliepimą, kad visų sužinotų tavo nuomonę!

P.S. atsiliepimai, kurie yra įžeidžiantys, žeminanatys, naudojami keiksmažodžiai – nebus publikuojami.


 

  2014-11-10 Vaidotas

  Labai faina vieta, tik apmaudu tas, jog dingo boulingas…būdavo šaunu pamėtyt… nes būdavo kainos ir kokybės santykis tinkamas :) Dabar belieka pool’ą žaisti, bet aišku, lankysiuosi ir toliau :)


 1. 2013-01-04 Ats. Monikai

  Labai smagu, kad Jums pas mus patiko ir kviečiame užeiti dažniau – manau rasite įdomių naujovių ;) O dėl auskariukų – šio salono jau senokai nebėra.


 2. 2013-01-01 Vaida

  Kartu su kolegomis Undinėj darėm įmonės vakarėlį. Norim padėkoti už puikiai praleistą laiką, gražiai papuoštą stalą, skanius užkandžius ir šiaip labai malonią atmosferą!


 3. 2012-12-19 Monika

  Labai šauni vieta praleisti gerai laisvalaikį, senokai jau buvau, reiks užeit gal kas pasikeitė jau:) Bėje gal žinot ar dar vis ten veria auskarus?


 4. 2012-12-08 Evaldas

  Nebloga vieta pramogom. Kainos prieinamos vidutines pajamas gaunantiems klientams. Tik nemaloniai nuteikia jūsų „boulingo batelių išdavinėtojas“. Kažkoks nesusipratimas. Visiškai nemokantis bendrauti su klientais. Bet kadangi ne jis svarbiausias asmuo toje erdvėje, tai iš principo viskas gerai :)


 5. 2012-04-15 Saule

  PUIKU.daznai lankomes pas jus ir matome stipria tendencija ,kad Undine tampa beveik didziausia musu miesto ivairiausiu laisvalaikio renginiu kalve . PUIKU ,kad neprisirise vien tik prie boulingo ir biliardo .


 6. 2012-03-13 Vardas

  Dar nebuvau, bet butu įdomu pazaisti club9


Rašyti atsiliepimą