Apie mus

Įmonės istorija

„Kauno Undinėje“ kiekvienas gali rasti sau patinkantį laisvalaikio praleidimo būdą. Mes labai didžiuojamės, kad 1994 m. "Undinė" tapo boulingo pradininku Lietuvoje. Pirmasis Lietuvos boulingo federacijos prezidentas, Lietuvos neolimpinio komiteto revizijos komisijos narys ir puikus boulingo žaidėjas Juozas Nevidauskas atidarė pirmąjį Lietuvoje boulingo centrą. Suėjus lygiai 20 metų, nuspręsta vietoje boulingo pradėti plėtoti kitas laisvalaikio pramogas.

 

Biliardas

Kartu su boulingu klube „UNDINĖ“ vystėsi ir biliardo sportas. Viskas prasidėjo 1993 metais nuo keleto rusiško biliardo stalų. Šiuo metu  mūsų sportininkai ir lankytojai gali naudotis 14 amerikietiško biliardo (pulo) stalų, vienu rusišku ir 2 snukerio stalais.

Klube "Undinė" yra įsteigtas biliardo klubas „Club9“, kurio nariai nuolat laimi prizines vietas  oficialiuose turnyruose ar čempionatuose. Tokie klubo žaidėjai kaip G. Nevidauskienė, Ž. Cemnolonskis , N. Bulanovas, R. Kapliauskas, H. Nevidauskas , V. Kazlauskas ne kartą buvo Lietuvos čempionais ir prizininkais.

Žinoma, ir kiti klubo „Club9“ nariai savo geru žaidimu garsino , o kai kurie tebegarsina „UNDINĖS“ vardą. Tai A. Budanova, T. Šlekys, R. Rutkauskas, D. Vetrenka, D. Parnarauskas, A. Gedgaudas, D. Bačinskas, M. Jurašiūnas, A. Petrik, M.Joniškis, E. Juknevičius.

Klube „UNDINĖ“ nuolat vyksta Lietuvos pulo čempionatai, tarptautiniai ir vietiniai reitinginiai turnyrai.

 

Stalo tenisas

Uždarius boulingo salę, jos vietoje įkurdinta didžiulė stalo teniso salė su naujais stalo teniso stalais. Nuo šiol kviečiame žaisti net ant 6 stalų!

 

Viskio baras

2014 m. rudenį įvyko oficialus naujojo baro "Push Bush Bar" atidarymas. Tai jauki, šilta ir maloni vieta paplepėti su draugų kompanija bei išbandyti naujus gėrimus, sudalyvauti jų degustacijose. Barą taip pat galima užsakyti renginiams: furšetams, įmonių vakarėliams, gimtadieniams, priėmimams.

 

Taip pat populiarūs ir "Undinėje" esantys kiti klubai, organizacijos bei įmonės. Tai rytų kovų klubas „Titanas“, treniruoklių salė, pirčių kompleksas,  odontologijos kabinetai, vaikų šokių ir dainavimo klubas bei kiti.